Kariéra

Proč pracovat pro Richter Gedeon?

Kariéra - Proč pracovat pro Richter Gedeon?

Společnost Richter Gedeon zaměstnává přibližně 11 000 lidí po celém světě a v současnosti prochází obdobím dynamického rozvoje. V České republice nyní pracuje téměř 100 zaměstnanců.

Velmi dobře si uvědomujeme, že spokojení, angažovaní a motivovaní lidé jsou tím nejdůležitějším zdrojem úspěchu celé společnosti. Naším cílem je najít kolegy, kteří na sobě chtějí pracovat, podporovat je k dosažení co nejlepšího výkonu a za ten je náležitě odměňovat. Věříme, že tak docílíme dlouhodobého rovnocenného partnerství a úspěchu.

Chcete pracovat s kvalitními preparáty v silné a stabilní společnosti s lidským managementem?

Baví vás obchodní činnost? Motivuje vás úspěch z vlastní dobře odvedené práce?

Kontaktujte nás na níže uvedeném e-mailu nebo adrese.

e-mail: info@richtergedeon.cz
adresa: Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., Na Strži 65, 140 00 Praha 4 tel.: +420 261 141 200

Neváhejte nás kontaktovat i v případě, že jste nenašli volné místo ve vašem regionu či hledané divizi.

Aktuální nabídka volných míst:

Medicínský reprezentant - NEUROLOGIE, PSYCHIATRIE, ALGEZIO

Společnost Gedeon Richter je specializovaná farmaceutická společnost založená v roce 1901. Vlastní největší farmaceutické výzkumné centrum ve střední a východní Evropě. Nabízí efektivní, moderní a cenově dostupné řešení v téměř každé terapeutické oblasti, včetně využití biotechnologií. Richter Group zaměstnává více než 11000 lidí po celém světě. Společnost vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Pro doplnění týmu divize neurologie, psychiatrie a onkologie/algeziologie hledáme komunikativní a zodpovědné kolegy se zájmem o oblast farmacie.

Svěřeným regionem budou okresy: Praha 1, 2, 3, 10 a Kladno.

Náplň práce:
- plánování a organizování prodejních návštěv lékařů a lékáren v regionu na základě znalosti potenciálu a kategorizace určené v kampani
- propagace produktů terapeutické oblasti ve svěřeném regionu
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- organizace odborných seminářů, účast na odborných setkáních pro klienty
- monitorování trhu a konkurence
- zodpovědnost za dosahování stanovených obchodních cílů
- reporting

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání (zdravotnictví, farmacie, přírodní vědy)
- zkušenosti s propagací Rx produktů jsou podmínkou, zkušenosti s propagací produktů u neurologů, psychiatrů a algeziologů velkou výhodou
- výborné prodejní, prezentační a komunikační dovednosti
- energický přístup, orientaci na výsledek
- ochotu vzdělávat se, spolehlivost a pečlivost
- bydliště v regionu
- ŘP skupiny B

Nabízíme:
- lidský přístup a příjemný kolektiv
- zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
- nadstandardní finanční ohodnocení a bonusy za dosažené výsledky
- automobil i k soukromému použití a další balíček benefitů

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis s aktuální fotografií.
Více informací o naší společnosti naleznete na http://www.richtergedeon.cz/

Odesláním svého životopisu dáváte souhlas s tím, aby společnost Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 168950, zpracovávala poskytnuté osobní údaje obsažené v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro získání zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Společnost Gedeon Richter Marketing ČR s.r.o., Na Strži 65, 140 00 Praha 4, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 168950 prohlašuje, že všechny poskytnuté údaje budou zpracovávány a shromažďovány pouze pro účely výběru a získávání zaměstnanců a nebudou poskytnuty žádné jiné třetí osobě.